Red Stripe

Renk Körlüğü için Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 4.99$
  • Boyut 2.0 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Michel Fortin
Mac OS işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, renk körlüğü olan kişilerin sarı, kırmızı, mor gibi renkleri diğerlerinden ayırmasını sağlayan oldukça faydalı bir uygulamadır.

Mac OS işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, renk körlüğü olan kişilerin sarı, kırmızı, mor gibi renkleri diğerlerinden ayırmasını sağlayan oldukça faydalı bir uygulamadır.

Renk körlüğü olan kişiler gündelik hayatlarında çok fazla zorluklarla karşılaşabiliyorlar. Red Stripe bu zorlukları aşmak ve gündelik hayatı kolaylaştırmak amacı ile geliştirilmiştir.

Uygulama açık kırmızı renklerin üzerine belirgin çizgiler yerleştiriyor, daha koyu kırmızılara ise koyu çizgiler yerleştiriyor. Ayrıca içerisinde kırmızı bulunan sarı, mor ve turuncu renklerinde de çizgiler görünüyor.

Mac OS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde bulunan fotoğraflar uygulama tarafından gerçek zamanlı olarak değerlendirilir ve kırmızının tonlarına göre çizgiler konularak kullanıcıya sunulur. Bu sayede renk körlüğü bulunan kişiler çevrelerinde bulunan renkleri kolayca ayırt edebiliyorlar.

Renk Körlüğü bulunan her kullanıcının cihazında olması gereken Red Stripe uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Red Stripe indir
DİĞER SÜRÜMLER